Froté ručníky a osušky jako doplněk koupelny

Froté hotelové ručníky a osušky by měly být základní výbavou každého hotelu, pensionu, chaty nebo chalupy určené k pronajmutí. Poslouží ve vašem ubytovacím zařízení nejen z praktického hlediska k utření a zahalení po sprše nebo koupeli, ale také se mohou stát pěkným designovým doplňkem v koupelně. Stačí je jen šikovně umístit třeba na otevřenou komodu z ratanu a rázem celý interiér prokoukne a získá zajímavý vzhled. U hotelových ručníků jde především o jejich vzhled i kvalitu. Dopřejte vašim hostům příjemné pohodlí a komfort během vykonáván hygieny. Vyberte si z pestré palety barev nebo vsaďte na oblíbenou klasiku v podobě bílé varianty.

hotelový ručník

Barvy pro zpestření interiéru
Pestré barvy jsou příjemným zpestřením každého interiéru. A i hotelová koupelna si zaslouží nějaké ty prvky pro lepší a zajímavější design. Co takhle svěží pestré jarní barvy jako je oranžová nebo zelená? Nebo klasická barva do koupelen v odstínech azurové a královské modři? Výběr je opravdu široký a stačí ho jen přizpůsobit celkovému konceptu koupelny.

Kvalitní bavlna
Potrpíte si ve vašem ubytovacím zařízení na kvalitu? Pak se spolehněte na ověřeného dodavatele hotelového textilu české výroby. Froté ručníky jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny a i po mnoha vypráních jsou přirozeně jemné a hebké na omak.

Perfektní savost a nadýchanost jsou klíčem ke spokojenosti klientů
Jistě i vy máte rádi, když jsou ručníky a osušky krásně nadýchané a jemné během kontaktu s kůží. Tak proč to nedopřát i hotelovým hostům? Spolehněte se na kvalitní české produkty, které vás nadchnou příjemným materiálem vyznačujícím se dokonalou savostí. Budou tak klíčem ke spokojeným hostům.

wellness

Všestranné využití
Ručníky a osušky z froté materiálu si najdou své využití nejen v koupelnách pensionů, hotelů, chat a chalup, ale také ve wellness centrech, masážních salónech a u hotelových bazénů.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup