Dům, který přijede přímo k Vám

Kdo z nás netouží bydlet podle svých představ? Já rozhodně ano, a velmi zajímavou schůdnou variantou jsou právě mobilní domy. Nepředstavují žádnou novou osvětu, protože ve světě, např.Holandsko, které je těmito domy přímo vyhlášeno, je to naprosto běžný způsob bydlení. Stačí se jen toho nebát a mít dostupné potřebné informace. Pojďme si tedy ve zkratce blíže představit, co vlastně mobilní dům znamená a co všechno jeho sestavení obnáší.
Slovo „mobilní“ je více než známé a v kombinaci se slovem „dům“ je nasnadě, že se přinejmenším pozastavíme nad tímto spojením slov. Ve volném překladu bychom použili „dům na kolečkách.“ Který Vám opravdu pomocí koleček přivezeme na smluvené místo, byť samozřejmě s pomocí nákladního vozidla. Stabilitu jako takovou to samozřejmě neohrozí, jelikož dům při samotné montáži je vypodložen tak, že kolečka zůstávají ve vzduchu. Jelikož jsme profesionální firma, která se zabývá výrobou a montáži mobilheimů již řadu let, rádi Vám ze vším potřebným pomůžeme, vysvětlíme a ukážeme kdykoliv přímo v praxi.

Mobilně bydlet, relaxovat či pracovat?

Mobilní domy mají širokou škálu využití. Nejen pro samotné rodinné bydlení po celý rok, kdy je potřeba mobilní dům zateplit, o což se samozřejmě postaráme také my. Ale také pro vybudování kanceláře, chatky, chaty nebo jako podpůrné obydlí při živelných katastrofách. Mobilní dům si může kdykoliv a kamkoliv převézt právě díky jeho jednoduchosti a flexibilitě. Proto neváhejte a přijeďte se podívat na tuto skvělou formu bydlení přímo k nám a uvidíte, že není důvod k obavám.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup